VII CAMPING Z BOGIEM – 2019

top feature image

VII CAMPING Z BOGIEM – 2019

czerwiec 07 – 11 ( piątek – wtorek )

Szczęść Boże!

Zapraszamy ponownie na wspólny wypoczynek na campingu Portnadoran Caravan Site (rezerwacja telefonicznie- najlepiej dzwonić tam po godz.19), koło Mallaig (lub na innych okolicznych campingach jeśli nie będzie już miejsca). Telefon: 079 79 396 260

   Trzeba się spieszyć z rezerwacją, gdyż mało już miejsc!

Dojazd , wyżywienie i opieka nad dziećmi we własnym zakresie . Przyjazd, wyjazd i czas pobytu każdy dostosowuje do własnych potrzeb i  możliwości. Proponujemy udział w codziennej Mszy św. i półgodzinnej adoracji Najświętszego Sakramentu i we wspólnej modlitwie wieczornej. Oprócz tego : piesze / morskie wycieczki, wspólne grilowanie / ognisko, wieczorne Polaków rozmowy etc.

Jeśli jesteście zainteresowani wyjazdem zapytania kierujcie do nas drogą mailową (patrz niżej).

CEL:

Wspólny, rodzinny wypoczynek na campingu Portnadoran Caravan Site, koło Mallaig (lub w innych okolicznych campingach) pod opieką duchową polskiego księdza Tomasza Kozicy.

Jako organizatorzy proponujemy pewne ramy i punkty programu, ale ich nie narzucamy. Są one dość elastyczne i mogą ulegać zmianom w zależności od potrzeb, chęci i możliwości uczestników, a także, co ważne, od pogody.

ZASADY OGÓLNE:

  1. Rezerwacja miejsc na campingu , opłata za swój namiot we własnym zakresie- namiary patrz wyżej.
  2. Wyjazd i przyjazd mogą nastąpić w dowolnym dniu i godzinie ( prosimy o inf. )
  3. Udział w częściach liturgicznych i modlitwie wieczornej jest zalecany.
  4. Dodatkowe informacje:
  5. Piotr Ruszczyc   (ruszczyc@op.pl)

PS: Proszę nie pytać ile to kosztuje bo naprawdę jest to bardzo indywidualna rzecz, zależna od wielu, wielu czynników – ogólnie jest to taniej niż b&b. Dzięki!

Pozdrawiamy serdecznie
Z Panem Bogiem
Piotr i Gosia Ruszczyc

Comments are closed.

Post navigation

  Next Post :